Ranking pralek otwieranych na prawo 2023

Najlepsze pralki otwierane na prawo stanowią połączenie wytrzymałej konstrukcji, podwyższonej funkcjonalności, a także korzystnej ceny zakupu. Wiadomym jest, że większość osób nie chce wydawać majątku na zakup sprzętu. Nasz ranking pralek otwieranych na prawo wydaje się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę dla tych, którzy rozsądnie inwestują swoją gotówkę. To najlepszy dowód na to, że nie trzeba wydawać majątku, aby zakupić wysokiej klasy sprzęt. Zestawienie zostało stworzone w oparciu o rzeczywiste opinie wystawione przez użytkowników.

Ranking pralek otwieranych na prawo – TOP 10 najlepszych pralek otwieranych na prawo 2023 roku

Miejsce Nazwa pralki Cena Najtańsza oferta
1 Pralka Candy AQUA 1041D1/2-S 1239 zł Sprawdź teraz
2 Pralka Siemens WM14T56EPL 1759 zł Sprawdź teraz
3 Pralka BOSCH Serie 8 Home Connect WAVH8M90PL 3198 zł Sprawdź teraz
4 Pralka SHARP ES-HFB912AW3-PL 1399 zł Sprawdź teraz
5 Pralka Siemens iQ500 iSensoric WM14T66EPL 2499 zł Sprawdź teraz
6 Pralka BOSCH Serie 4 VarioPerfect WAN2427KPL 1419 zł Sprawdź teraz
7 Pralka Bosch Waj2006Kpl 1299 zł Sprawdź teraz
8 Pralka BOSCH Serie 6 VarioPerfect WAT2446SPL 1699 zł Sprawdź teraz
9 Pralka Gorenje W1E60S3/PL 999 zł Sprawdź teraz
10 Pralka Miele WDB 030 WCS 3198 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych pralek otwieranych na prawo

1. Pralka Candy AQUA 1041D1/2-S

 Pralka Candy AQUA 1041D1/2-S

Cena: ok. 1239 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nie wiesz, jaka pralka otwierana na prawo będzie dobra, a jednocześnie tania. Świetną opcją wydaje się proponowany model o szerokości 50 cm. Klasa energetyczna A+ gwarantuje niski pobór energii, co pozytywnie wpływa na wysokość rachunków za prąd. Nie trzeba obawiać się wysokich kosztów eksploatacyjnych. Pojemność bębna wynosi 4 kg. Urządzenie zostało wyposażone w niezawodne zabezpieczenia chroniące przed zalaniem mieszkania.

2. Pralka Siemens WM14T56EPL

 Pralka Siemens WM14T56EPL

Cena: ok. 1759 zł
Znajdź najtańszą ofertę

W naszym rankingu można znaleźć dobre pralki otwierane na prawo, które są bezawaryjne i ekonomiczne w zakupie. Idealnym przykładem jest opisywany model, który został w całości wykonany z certyfikowanych tworzyw. To solidny sprzęt, który nawet po czasie będzie niezawodnie spełniał swoje zadanie. Jego szerokość to 60 cm, a więc lepiej sprawdzi się w sporych wnętrzach. Ładowność na poziomie 9 kg usatysfakcjonuje tych, którzy robią pranie rzadko lub posiadają dużą rodzinę.

3. Pralka BOSCH Serie 8 Home Connect WAVH8M90PL

 Pralka BOSCH Serie 8 Home Connect WAVH8M90PL

Cena: ok. 3198 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Opisywana pralka otwierana w prawo spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Jest to urządzenie renomowanego producenta, które opiera swoje działanie na nowoczesnych technologiach. Słynie ono z niezawodności oraz nieprzeciętnej wydajności. Ładowność bębna to aż 9 kg, a więc możemy pomieścić sporą ilość rzeczy. Szerokość wynosi 60 cm. Prezentowana pralka otwierana na prawo została wykonana z troską o szczegóły. Prędkość obrotowa 1400 obr/min stanowi kolejną zaletę.

4. Pralka SHARP ES-HFB912AW3-PL

 Pralka SHARP ES-HFB912AW3-PL

Cena: ok. 1399 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Interesują Cię designerskie pralki otwierane w prawo? Koniecznie sprawdź opisywany model, który zachwyca już na pierwszy rzut oka. Nowoczesna stylistyka sprawia, że będzie to świetny wybór do każdej wielkomiejskiej aranżacji. Takie urządzenie dobrze jest wyeksponować. Ładowność wynosi 9 kg. Klasa energetyczna A+++ pozwala zredukować wysokość rachunków za prąd nawet o 20%, a więc jest to opcja dla oszczędnych. Atutem jest również szeroki wybór przydatnych programów.

5. Pralka Siemens iQ500 iSensoric WM14T66EPL

 Pralka Siemens iQ500 iSensoric WM14T66EPL

Cena: ok. 2499 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nie wiesz, jaka pralka otwierana w prawo jest godna zainteresowania? Sprawdź nasz ranking 2023! Opisywane urządzenie wyróżnia się sporą ładownością (9 kg). Niewątpliwym plusem jest nieprzeciętna trwałość, która sprawia, że jest to zakup na lata. Nie trzeba obawiać się przedwczesnych awarii, czy też kłopotliwych usterek. Na specjalną uwagę zasługuje również blokada rodzicielska, dzięki której maluch nie uruchomi, ani nie otworzy samodzielnie sprzętu.

6. Pralka BOSCH Serie 4 VarioPerfect WAN2427KPL

 Pralka BOSCH Serie 4 VarioPerfect WAN2427KPL

Cena: ok. 1419 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jeśli interesuje Cię tania, a jednocześnie energooszczędna pralka otwierana w prawo, to przedstawiany model powinien spełnić wszystkie twoje oczekiwania. Jest to urządzenie funkcjonalne, które w ciągu krótkiej chwili można dopasować do wszystkich posiadanych potrzeb. Trzeba podkreślić, że zostało ono wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów spełniających szereg rygorystycznych norm. Pojemność bębna wynosi 8 kg, co dla większości użytkowników jest w zupełności wystarczające.

7. Pralka Bosch Waj2006Kpl

 Pralka Bosch Waj2006Kpl

Cena: ok. 1299 zł
Znajdź najtańszą ofertę

W stworzonym przez nas rankingu znajdują się polecane pralki otwierane w prawo, które posiadają znakomite parametry użytkowe. Opisywany model o pojemności 7 kg z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym. Obudowa została w sposób kompleksowy zabezpieczona przed uszkodzeniami, czy też negatywnym wpływem czynników otoczenia. Ogromnym plusem jest również nowoczesny design, który pasuje do większości współczesnych aranżacji wnętrz.

8. Pralka BOSCH Serie 6 VarioPerfect WAT2446SPL

 Pralka BOSCH Serie 6 VarioPerfect WAT2446SPL

Cena: ok. 1699 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Poszukujesz pralki otwieranej na prawo, która cieszy się uznaniem użytkowników. Sprawdź oferowany model o pojemności 9 kg. Niewątpliwym atutem jest fakt, że posiada ona czytelny wyświetlacz. Dzięki niemu kontrolowanie stanu urządzenia nie będzie żadnym wyzwaniem. Dodatkowym plusem jest wyświetlanie czasu do zakończenia cyklu. Użytkownik nie musi zastanawiać się, jak długo potrwa pranie. Zabezpieczenie przed zalaniem zmniejsza ryzyko wystąpienia wielu groźnych sytuacji.

9. Pralka Gorenje W1E60S3/PL

 Pralka Gorenje W1E60S3/PL

Cena: ok. 999 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jeśli potrzebujesz taniej pralki otwieranej w prawo, która zagwarantuje szereg praktycznych funkcji, to koniecznie sprawdź opisywany model. Został on wykonany z dbałością o detale. Pojemność bębna wynosi 6 kg. Różnorodność trybów pracy sprawia, że bez trudu dopasujemy program odpowiedni dla danej tkaniny. Zmniejsza to ryzyko jej przypadkowego zniszczenia. Warto również wspomnieć o trybie szybkim, który jest niezastąpiony zawsze wtedy, gdy nie mamy czasu na standardowe pranie.

10. Pralka Miele WDB 030 WCS

 Pralka Miele WDB 030 WCS

Cena: ok. 3198 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Prezentowane urządzenie to dla wielu osób najlepsza pralka otwierana w prawo. Jej pojemność wynosi 7 kg. Kolejna zaletą jest wysoka klasa energetyczna, która chroni przed nadmiernym poborem energii. Producent zadbał o szeroki wybór przydatnych funkcji. Pranie może stać się prawdziwą przyjemnością. Dodatkowym atutem jest to, że nie będzie ono trwać zbyt długo. Obudowa jest stabilna i solidna, co niweluje ryzyko jej przemieszczania się w trakcie pracy.

Na jakie parametry zwrócić uwagę kupując pralkę otwieraną na prawo?

Poszukując taniej i dobrej pralki slim otwieranej na prawo należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jej parametry użytkowe. Warto jest sprawdzić m.in.

 • wymiary,
 • jakość wykonania,
 • pojemność bębna,
 • rodzaj wyświetlacza,
 • standard obsługi,
 • liczbę dostępnych programów,
 • prędkość obrotową,
 • funkcję prania intensywnego/szybkiego,
 • wytrzymałość obudowy oraz odporność na uszkodzenia,
 • zabezpieczenia przed zalaniem,
 • zabezpieczenia przed dziećmi,
 • klasę energetyczną,
 • okres gwarancyjny,
 • dostępność oraz cenę części wymiennych,
 • cenę,
 • renomę marki.

Wiele osób nie ma pojęcia, jaką pralkę slim otwieraną w prawo wybrać. Z tego powodu polecamy korzystanie z naszego rankingu 2023, gdzie znajdują się wyłącznie najlepsze urządzenia. Mamy pewność, że nawet najbardziej wymagający użytkownicy będą w stu procentach zadowoleni. Niewątpliwym plusem jest nie tylko uczciwa cena zakupu, ale również tania i bezproblemowa konserwacja.