Ranking pralek do wysokości 80 cm 2023

W stworzonym przez nas rankingu 2023 umieszczono polecane pralki do 80 cm. To sprzęty renomowanych producentów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy oczekują pewnego zakupu. Dzięki nam unikniesz podjęcia błędnej decyzji i wyrzucenia pieniędzy w błoto. Dobra pralka do 80 cm przetrwa w pierwotnym stanie kilka lub kilkanaście lat, ponieważ intensywne użytkowanie nie stanowi dla niej żadnego zagrożenia. Sporym atutem jest różnorodność dostępnych urządzeń – dzięki temu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Ranking pralek do wysokości 80 cm – TOP 10 najlepszych pralek do wysokości 80 cm 2023 roku

 

Miejsce Nazwa pralki Cena Najtańsza oferta
1 Pralka Whirlpool EFWSG71283BVPL 1199 zł Sprawdź teraz
2 Pralka LG F4J6VY0W 1999 zł Sprawdź teraz
3 Pralka Whirlpool FreshCare+ FWSL61052W 998 zł Sprawdź teraz
4 Pralka Candy CBWMS914TWHS 1854 zł Sprawdź teraz
5 Pralka CANDY AQUA 1042D1-S 1174 zł Sprawdź teraz

Najlepsze pralki do wysokości 80 cm

1. Pralka Whirlpool EFWSG71283BVPL

 Pralka Whirlpool EFWSG71283BVPL

Cena: ok. 1199 zł
Znajdź najtańszą ofertę

2. Pralka LG F4J6VY0W

 Pralka LG F4J6VY0W

Cena: ok. 1999 zł
Znajdź najtańszą ofertę

3. Pralka Whirlpool FreshCare+ FWSL61052W

 Pralka Whirlpool FreshCare+ FWSL61052W

Cena: ok. 998 zł
Znajdź najtańszą ofertę

4. Pralka Candy CBWMS914TWHS

 Pralka Candy CBWMS914TWHS

Cena: ok. 1854 zł
Znajdź najtańszą ofertę

5. Pralka CANDY AQUA 1042D1-S

 Pralka CANDY AQUA 1042D1-S

Cena: ok. 1174 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Co zrobić gdy mamy mało miejsca na pralkę?

Aranżacja małych mieszkań bywa skomplikowana oraz czasochłonna. Prawdą jest, że wiele osób zwraca uwagę głównie na parametry fizyczne sprzętu. Nie możemy jednak zapominać, że sprawdzona pralka do 80 cm musi być również funkcjonalna. Wszystko po to, aby pranie przebiegało sprawnie i niekłopotliwie. W przypadku, gdy nie dysponujemy zbyt przestronnym wnętrzem dobrze jest wybrać model o smukłej konstrukcji. W takiej sytuacji lepiej sprawdzają się urządzenia wąskie, a jednocześnie relatywnie wysokie. Dzięki temu można uniknąć niższej ładowności. Interesują Cię pralki do 80 cm, które posiadają pozytywne opinie użytkowników? Sprawdź zarówno nasz ranking, jak i krótki poradnik. Zwróć uwagę na takie parametry, jak np.:

  • Ładowność bębna – jest to kwestia bardzo indywidualna. Zdaniem wielu osób najlepsza pralka do 80 cm posiada ładowność około 4-6 kg. Taki sprzęt będzie doskonale sprawdzał się na co dzień. Oczywiście warto wiedzieć, że w sprzedaży znajdują się również urządzenia umożliwiające pranie nawet 10 kg ubrań. Trzeba jednak pamiętać, że nie zawsze posiadamy dużą ilość rzeczy do prania, a częściowy załadunek jest kompletnie nieekonomiczny pod względem parametrów użytkowych.
  • Trwałość konstrukcji – nasz ranking pralek do 80 cm ułatwi znalezienie sprzętu o solidnej konstrukcji, która nie jest podatna na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Nie trzeba więc martwić się o zarysowania, wgłębienia, czy też inne uszkodzenia mechaniczne. Sprawdźmy, czy sprzęt został profesjonalnie zabezpieczony przed procesami korozyjnymi. Nie zapominajmy, że nie jest to zakup na kilka miesięcy.
  • Funkcjonalność – tania i dobra pralka do 80 cm również może być funkcjonalna. Duża dostępność programów prania sprawi, że codzienna eksploatacja stanie się przyjemniejsza i prostsza. Nie musimy obawiać się, że delikatna odzież ulegnie zniszczeniu.
  • Prędkość obrotowa – polecane sprzęty posiadają owy parametr na poziomie 1000-1400 obr/min. Dzięki temu sprzęt usunie z odzieży nie tylko nadmiar wody, ale również detergentów, które mogłyby podrażnić skórę.

Polecane pralki do 80 cm wysokości – najlepsi producenci

Chcesz wiedzieć, jaka pralka do 80 cm jest godna zainteresowania? Nasz ranking pomoże Ci w podjęciu decyzji zakupowej. Renoma producenta ma bardzo duże znaczenie. Daje ona pewność, że urządzenia spełniają aktualne normy i standardy. Do polecanych marek można zaliczyć m.in.:

  • Miele,
  • Whirlpool,
  • Samsung,
  • Beko,
  • Siemens.